مشکل در فرآیند Replication ماشین مجازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

زمانیکه شما از طریق سرویس VR اقدام به Replicate کردن یک VM می نمایید، در صورتیکه این فرآیند را به صورت Force و نه Graceful متوقف نمایید، ممکن است در زمانیکه نیاز به انجام مجدد این فرآیند داشته باشید با خطا مواجه شوید.

این خطا به شکل زیر است:

Unable to configure replication for virtual machine VM_name because group group_name cannot be created. Another virtual machine configured_VM_name}' that has the same instance UUID instance_UUID already exists on protection site source_site_name.

جهت رفع این خطا می بایست مراحل زیر را طی نمایید:
ابتدا به آدرس https://vrms_address:8043/mob/?vmodl=1 متصل شوید. حساب کاربری و رمز عبوری که از شما درخواست می شود مربوط به SSO محیط vCenter و آدرس vrms_address مربوط به آدرس سرویس VRMS شما می باشد.

01 VRMSدر ادامه بر روی گزینه Content کلیک کنید.
یکی از دو گزینه replicaManager یا replicationManager براساس آن چه که می خواهید بررسی کنید انتخاب نمایید. منظور بررسی Outgoing Replication یا Incoming Replication می باشد. برای بررسی Outgoing می توانید replication-manager > getOutgoingReplications و برای بررسی Incoming می توانید replica-manager > getIncomingReplications را انتخاب نمایید.

02 VRMS

03 VRMS

در صفحه جدید باز شده تمامی مقادیر موجود بر روی sorters و filter را حذف کرده و گزینه Invoke Method را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که مقدار Start را 0 تنظیم کرده و حداکثر 50 صفحه را می توانید در یک درخواست مشاهده نمایید.

04 VRMSاز لیست نمایش داده شده، آن چیزی که مدنظر شما می باشد را پیدا کنید و بر روی GID آن کلیک کنید.
با انتخاب گزینه destroy می توانید این Replication باقیمانده را حذف و مجددا فرآیند Replicate کردن ماشین مجازی را آغاز نمایید.

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در Facebookاشتراک گذاری در Twitterاشتراک گذاری در LinkedIn

اطلاعات تماس

  • info@vmwareworld.ir

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیک خودت رو وارد کن تا از خبرهای سایت مطلع بشی!

تمام حقوق متعلق به سایت دنیای مجازی سازی می باشد

جستجو